OTA MEIHIN YHTEYTTÄ!

Odotamme yhteydenottoasi




Henkilöstön yhteystiedot

Toiminnanjohtaja/erityisnuorisotyö/päihdetyö: Anne Mari Leinonen

sähköposti: annem.spartak@gmail.com

puhelin: 045 6485 150


Puheenjohtaja/hanketyöntekijä/vankilatyö: Mikko Leskinen

sähköposti: mikko.spartak@gmail.com

puhelin: 044 981 1125


Taloudenhoitaja: Matti Karppinen

sähköposti: matti.spartak@gmail.com

puhelin: 045 870 7023


Käsityöpajan vastuuohjaaja: Sari Tarvainen

sähköposti: sari.spartak@gmail.com

puhelin: 050 413 9289


Lohtajan iltapäiväkerho

varhaiskasvatus/koordinaattori/vastuuohjaaja: Tuula Kyllönen

sähköposti: tuula.spartak@gmail.com

puhelin: 050 324 3822

Iltapäiväkerho Lohtaja:

sähköposti: ip.lohtaja@gmail.com

puhelin: 050 430 1230


Kätönlahden iltapäiväkerho

varhaiskasvatus/vastuuohjaaja: Jura Leskinen

sähköposti: jura.spartak@gmail.com

puhelin: 050 575 2169

varhaiskasvatus/vastuuohjaaja: Jarmo Heinonen

sähköposti: jami.spartak@gmail.com

Iltapäiväkerho Kätönlahti:

Iltapäiväkerho 1.luokkalaiset Kättö:

sähköposti: ip.katonlahti@gmail.com

puhelin: 050 430 1232

Iltapäiväkerho 2.luokkalaiset Kättö:

sähköposti: ip.katonlahti@gmail.com

puhelin: 050 575 2169


Liikennepuisto:

puhelin: 045 648 5150

--------------------------------------

Spartak Kajaani ry:n perustajajäsen Jukka Kortelainen

sähköposti: jukka.spartak@gmail.com