OTA MEIHIN YHTEYTTÄ

Odotamme yhteydenottoasi
 

Osoite

Varastokatu 7,
87100 Kajaani

Laskutusosoite:

Spartak Kajaani RY
Kontiomäentie 60B
88530 Paakki


Seuraa meitä

Facebook


 

Yhteystiedot


Toiminnanjohtaja/erityisnuorisotyö/ päihdetyö: Anne Mari Leinonen 

annem.spartak@gmail.com 045-6485150

Hankevastaava/vankilatyö/puheenjohtaja: Mikko Leskinen

mikko.spartak@gmail.com  044-9811125

Sihteeri/taloushallinto: Matti Karppinen 

matti.spartak@gmail.com   045 8707023 

Kätön iltapäiväkerho/varhaiskasvatus/ koordinaattori/ vastuuohjaaja: Tuula Kyllönen 

tuula.spartak@gmail.com  050 3243822

Kätön iltapäiväkerho /varhaiskasvatus/ vastuuohjaaja: Jarmo Heinonen 

jami.spartak@gmail.com   0465246291

Kätön iltapäiväkerho/varhaiskasvatus/vastuuohjaajq Spartak Sports: Jura Leskinen

 jura.spartak@gmail.com  0505752169

Lohtajan iltapäiväkerho/varhaiskasvatus: Tuomo Sirviö 

tuomo.spartak@gmail.com 050-4301230

Lohtajan iltapäiväkerho/varhaiskasvatus: Teija Simola 

teija.spartak@gmail.com 050-4301230

Jukka Kortelainen jukka.spartak@gmail.com

Liikennepuisto: 045 6485150

Iltapäiväkerho 1.Luokkalaiset Kättö: ip.katonlahti@gmail.com 0503243822

Iltapäiväkerho 2.Luokkalaiset Kättö: ip.katonlahti@gmail.com 0505752169

Iltapäiväkerho Lohtaja: ip.lohtaja@gmail.com 050-4301230